| The0ne a întrebat:

Salut.Caut un metin2 PVP clasic adica cea mai mare arma sirius, cea ma mare armura pose....sa cresti usor si sa faci bani usor, un fel de ro dar mult mai usor big grin
Funda!

3 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna mie acesta imi place mult :Metin2 Alpine - New Generation
www.metin2alpine.com

| ProMV a răspuns:

Eu iti recomand Metin2 Yoneis pentru ca are cele mai tari arme si cele mai tari armure, are level maxim 250 are rate 1000x yang si experienta are si inele experienta cu care cresti foarte repede iar cand ajungi la lv 120 sau 130 te duci in portalul din map1 si acolo faci foarte rapid bani si cresti destul de repede fata de alte metine la lv 120 130 pana la 250!