| Fiona35 a întrebat:

Salut, ce aplicati sau jocuri super frumoase aveti descarcate pe smartphone de pe Google play? ( jocuri super!)

3 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Jocuri super frumoase sunt niste imagini virtuale, ce pot fi atat de super frumos la ele... cele care sunt cele mai bune si mai descarcate iti apare atunci cand deschiza google play si dai la jocuribig grin

| Jokyo a răspuns:

CoM, Blitz Brigade, Asphalt 8, indestructible, WRB, ( daca chiar cauti jocuri bune gasesti la glu si gameloft unele dintre cele mai bune jocuri de la google play) majoritatea sunt gratis dar depinde si de ce telefon sau tableta cu android folosesti... Sper ca te-am fost de ajutor tongue

| CrazeZora a răspuns:

Zombie tsunami, subway surfers, pou, temple run, makeup night, despicable me, my tom, etc. Funda