| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Ce consola de jocuri este buna si rezistenta? Am 3 cerinte/intrebari.

1.Sa fie intre 1000-1500 lei si sa duca gta 5
2.Va rog sa imi spuneti niste jocuri(prefer un link)
3.Ce fel de xbox uri si ps uri exista?

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

1) PS4 Slim, GTA 5 e 80 RON 2nd hand, ia-ti PS+ si primesti acum gratuit si permanent (cat ai PS+) Dead by daylight, MAFIA 3, Knoledge is power si inca un joc de PS VR.
2) Iti recomand AC Origins, Horizon zero dawn, God of war 3 Remastered, God of war 4, Infamous second son, For Honor, Battlefield 1, Uncharted 4. Depinde ce fel de jocuri iti plac.
3) PS4 phat (nu cred ca se mia fabrica) e varianta din 2014, PS4 Slim de 500 GB si 1 TB si PS4 PRO care are placa video mult mai buna si duce si 4k, iar procesorul este overclockat.
La xbox nu stiu, parca One, One S si One X (cel din urma e mai performant).

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Iti recomand PS4 pentru exclusivitati.

| Moga_Mario_1997 a răspuns:

Iti recomand ps 4 il hasesti si la 1000 lei duce or ce joc vrei

| noob45 a răspuns:

Vrei sa fie noua?