| Ingeru007 a întrebat:

Salut,ce Counter-Strike stiti, care sa fie bun..si fara modificari ..lasatimi un link, dar sa nu fie Counter Strike bestial sau Counter-Strike Romania pe astea le-am mai incercat si nu sunt multumit de ele. si daca puteti sa imi spuneti la ce rezolutie jucati voi cs sau care mi-o recomandati ..Primul raspuns bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Http://95.64.38.150/csfree.rar
eu ma joc pe 1600x900

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Din cate stiu eu ultimul CS aparut este Counter-Strike: Global Offensive http://www.buygames.ro/counter-strike-global-offensive.html

| Ingeru007 explică (pentru MisterSTAG):

Am zis ca vreau fara modificari si CS Global offensive e modificat.