| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, ce FIFA sa-mi cumpar pentru PC? FIFA 21 sau 22? Intreb asta pentru ca pe Xbox nu prea gaseam playeri pe FIFA 22 si pe 21 gaseam mai mereu. Dar imi e frica sa nu-mi iau teapa si cei de pe 21 sa se mute pe 22...Mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Fifa 22 ofera o gama mai mare de jocuri, are grafici mai bune si are imbunatatiri la prima vedere fata de Fifa 21. Per total recomand Fifa 22. Dupa mine, mai astepti un pic si iti cumperi Fifa 23 care va fi ultimul joc sub numele Fifa. happy

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru anonim_4396):

Nu voi gasi playeri pe 23, ca asa mi s-a intamplat si cand am cumparat pe Xbox 22 si cam 90% erau pe fifa 21