| DaTsIk a întrebat:

Salut, ce înseamnă inf la fl.io?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Deh mama, infinit inseamna ca 0 se imparte la ce ai uploadat, adica nu ai downloadat nimic ci doar uploadat, lucru POSIBIL daca iei numai "freelech"-uri, care nu contorizeaza download-ul

nu mai am de ani buni asa ceva, ce pot sa spun, am vip cu coroana tongue

dar ma bucur ca iti faci ratie!

4 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nu vad nici un "inf" la ratie, la ce te referi?

| DaTsIk explică (pentru Brizbriz):

Pai eu am un cont de 2 zile și nu am descărcat fara freeleche și îmi zice la rație inf
Spune le faq că dacă descarci freeleche și faci upload la rație o sa fie inf gen infinite apai nu știu

| DaTsIk explică (pentru Brizbriz):

Dar s-a Rezolvat, mersi fain

| Brizbriz a răspuns (pentru DaTsIk):

Deh mama, infinit inseamna ca 0 se imparte la ce ai uploadat, adica nu ai downloadat nimic ci doar uploadat, lucru POSIBIL daca iei numai "freelech"-uri, care nu contorizeaza download-ul

nu mai am de ani buni asa ceva, ce pot sa spun, am vip cu coroana tongue

dar ma bucur ca iti faci ratie!

| DaTsIk explică:

Gen la rație