| Departure a întrebat:

Ce iteme trebuie sa am si ce rasa ca sa fiu bun pe HammerMt2 PVP si ce bonusuri? Funda la cele mai bune iteme!

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Pai pe arma ai nevoie de patrundere, critica, semiom si daca esti war pune si putere, daca esti ninja pui dex, daca saman sau sura pui int.
Armura, papuci, colier iti trebuie sabie, pumnal, 2 maini, sageti, pv si poti sa iti faci si una cu pv clopot si evantai pentru saman.
Cercei iti trebuie semiom, sabie pumnal, 2 maini, sageti, si o pereche de saman cu semiom, evantai si clopot.
Bratara iti trebuie patrundere, semiom, pv. magie sau foc, fulger, vand depinde rasa cu care te bati.
Coif iti trebuie semiom, regenerare pv, si la fel c a pe bratara magie, fulger, vand sau foc.
Scut ai nevoie semiom, necunostina daca esti war mai pui si putere, dex si vit
Sura mai pui si dex, vit si int, la saman la fel
Ninja mai pui dex, putere, vit.
si pe aram pui pietre de war, ninja si sura. si mai poti face una pentru saman sau faci per rasa si faci 4 arme si pui ctritica, paatrundere, war si oto asa dar schimbi piatra de rasa. si al armura pui pietre de graba, eschiva si aparare, cam atat laughing) Sper ca te-am ajutat. Funda?