| Carton a întrebat:

Salut, ce jocuri a-ti recomanda din categoria simulatoarelor (de condus). Am jucat o gramada ( cu volan ) si mi se par destul de atractive, dar din pacate ma plictisesc repede (din cauza hartilor destul de mici, cu drumuri repetitive...etc). Mhm, funda pentru cel mai complex simulator.

2 răspunsuri:
| TheWoolf a răspuns:

Test Drive Unlimited e cel mai misto incearca si Test Drive Unlimited 2 dar e mai naspa 2

| Carton explică (pentru TheWoolf):

Le-am jucat, m-am plictisit...Nu caut racing games, mai degreaba ceva gen Driving Simulator 2011 happy