| AdrianHohoa a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe acest Pc?

Model : HP PRO 3500
Intel® Core™ i5-3470, 6M Cache, up to 3.60 GHz, generatia 3, Ivy Bridge
8Gb RAM DDR3
Video dedicat HD 7570, DDR5
HDD 500 GB

Gen - Cs-go 60-80 fps.
Nu dau Fundă la persoanele care vin cu 2 - 3 randuri.

Dau Fundă. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ilie_George_1998 a răspuns:

Calculatorul este unul performant si axat pe gameing. Da, cs-go ul o sa ti mearga in 70-90 fps uri in calitate maxima, iar la mediu ne putem gandii chiar si la 100-130, precum Fortnite, PUBG, Paladins, GTA V, etc. Este un calculator modest, si duce toate jocurile 2018+, inca nu stiu ce jovuri o sa se lanseze in 2019. Pana atunci, bafta la jucat, salut?✌?