| Daniel19989 a întrebat:

Salut, ce jocuri imi recomandati cu o POVESTE buna nu conteaza anul doar sa fie pe pc.

5 răspunsuri:
| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Assassins Creed 3 este un joc foarte bun din toate punctele de vedere: story, gameplay, grafica etc.
Ti-l recomand din propria experienta!

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Si de asemenea, Assassins Creed Rogue, Assassins Creed Unity, Battlefield 3, 4, Hardline, Call of Duty etc.
Si toate aceste jocuri pe care le-am mentionat sunt foarte bune!

| Cozmalau52 a răspuns:

Assasin's Creed
Call of Duty
Far Cry 3-4
BattleField 3-4
Darksiders 2
Sniper Elite 3
Prince of Persia
Tha Walking Dead
The Witcher 3
Batman Arkham Knight
Brothers

| RamCharan11 a răspuns:

Incearca Mafia 2, e foarte tare povestea, este ca Gta numai ca cu grafica mai buna.winking

| Daniel19989 explică (pentru RamCharan11):

Am gatat Mafia II, a avut o poveste interesanta astept Mafia IIIbig grin.