| RaulLM a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa joc? Prefer jocurile creative, am nevoie sa imi umplu timpul liber cu ceva atunci cand stau in casa. Fara Metin2 sau MMORPG. As dori si o scurta descriere atunci cand raspundeti, pentru a-mi forma o imagine despre joc. Repet: jocuri ce v-au placut! Nu liste kilometrice de pe site-uri pentru ca asta as putea cauta si eu. Mersi, ofer funda

4 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Jocuri creative? Dupa parerea mea ar fi urmatoarele:
Minecraft(daca ai imaginatie nu te mai deslipeste de ecran)
SeriaSimCity
GameDevTycoon

| rZv995 a răspuns:

Minecraft, SA-MP, MTA

Uita-te la un Gameplay

| Terminatorul2 a răspuns (pentru rZv995):

Minecraft straight face
Cel mai handicapat joc, mai handicapat chiar si decat 4story

| littlebigdaddy a răspuns:

Salut!
Jocurile care chiar m-au uns pe suflet cand eram mic au fost :
Age of empires [ seria de 3 ]
Disciples 2/3
Genuri city building
Majoritatea jocurile RTS, numai bune sa le joci