| Th3Li0N a întrebat:

Salut ce jocuri ma pot juca pe configuratia asta
Procesor Amd Athlon 64x2 2ghz-2, 5ghz inca nu mi-a sosit dar procesorul este intre 2ghz si 2, 5ghz
4 gb ram ddr2 800mhz
HDD 250gb 7200 rpm
Placa video Nvidia GeForce 256mb
Ecran 15, 7 inch
Fara tastatura numerica
Am vazut si pe youtube cu placa asta video ca se jucau gta 4 si nici nu aveau 4gb ram avea 2, 5gb ram jucau pe slow dar tot asa se vedea calumea! FUNDA

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tu poti sa uiti de GTA 4! Nici nu o sa porneasca!
Jocurile din 2006 incoace nu o sa mearga! De ce? -placa video e foarte slaba!

| Th3Li0N explică (pentru lpavel):

HeHe.Salut tu te iei dupa an? Grafica conteaza nu anul!

| lpavel a răspuns (pentru Th3Li0N):

Binenteles nici nu zic ca nu e asa dar din 2006 incoace jocurile au grafica din ce in ce mai buna... au evoluat happy

| Th3Li0N explică (pentru lpavel):

Hawx 2 imi va merge sau seriile de la asassin creed?

| lpavel a răspuns (pentru Th3Li0N):

Jocul Hawx nu-l stiu dar Assasin Creed niciunul nu va merge! Ti-am zis : din 2006 incoace nu te astepta sa mearga vreun joc!

| Th3Li0N explică (pentru lpavel):

Bada cred ca imi merg gand o sa imi soseasca laptopul sper sa nu iau teapa o sa iti dau un mesaj!

| lpavel a răspuns (pentru Th3Li0N):

Nu vreau sa rad de tine dar mai bine spune si tu :daca merge merge daca nu, nu! Tu esti cu idea ca o sa mearga, dar vei fi tare dezamagit... big grin

| Th3Li0N explică (pentru lpavel):

Hawx 2 100% merge dar sunt si alte jocuri faine! Call of duty 2 MW e fain, multe is faine