| KanekiMalai a întrebat:

Salut, ce jocuri mi-ati recomanda? Eu momentan ma joc watch dogs 2, overwatch si wow legion, ma gandeam sa-mi cumpar final fantasy xv, funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Cele mai populare jocuri acum sunt Lol, Fortnite, Pubg si Dota.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Gta 5
CS GO
Fortnite
WWE2K18
Minecraft
Lol
Metin2
Portal
Portal2

| Copila2016 a răspuns:

Dacă îți dorești jocuri populare gratis, ar trebui să muncești, dar nu cum crezi tu de greu...

Trebuie doar să te joci și să îndeplinești diferite misiuni, să vezi reclame, sau să scrii postări ca să primești coduri de instalare oficiale pentru diferite jocuri populare precum Minecraft, GTA V, Sims 4...

Aceasta este o dovadă că și eu am primit: https://i.imgur.com/KlfKahO.png
( dacă te uiți în colțul din dreapta, jos; vei vedea că una este cu ceas, adică o voi primi, iar cealaltă este primită dar nu puteam să arăt poza la ea fiindcă arăta codul acela. )

Poți intra și îți vei primi jocuri Free în câteva zile. Poftim, dacă intri, îți dau un cod pe care probabil tu îl vei folosi pentru a debloca jocuri după noroc. G4-JULY-CH3S7 expiră pe 08/01/2018; deci, grăbește-te dacă îl vrei.
https://bit.ly/2Jnx3bP