| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Salut ce jocuri mmorpg imi recomandati sa fie asemanator ca metin2 cv de genu ori care

1 răspuns:
| Chiriac97 a răspuns:

Iti recomand din experienta mea de jucator de mmo'uri " C9-Continent of the Ninth". Daca ai o placa video de o calitate medie si te tin degetele sa faci nenumarate combo'uri, atunci C9 e alegerea cea mai buna. E desemnat "The best game in PvP", deoarece are cele mai multe skilluri din toate jocurile de genul, cat si o interfata si un gameplay absolut incantator.Te las pe tine sa descoperi tainele acestui mmo! Baftawinking