| IAmAnonim a întrebat:

Ce jocuri shooter mai noi sau chiar mai vechi stiti?
Ceve cu o poveste buna si un gameplay destul de bun.
Acum joc jocurile Dead space 3, manhunt 2, spec ops the line, si nfs hot pursuit...
Funda!

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Seriile Halo, Call of Duty si Delta Force inca se tin bine happy

| IAmAnonim explică (pentru adywow):

Ai dreptate seriile call of duty si delta force au fost foarte bune... o sa incerc si halo.

| radustroie a răspuns (pentru IAmAnonim):

Mda si halo 4 e interesant incearca-l

4 răspunsuri:
| radustroie a răspuns:

Cele mai tari jocuri noi shooter sunt crisys 3 si far cry 3 eu le joc pe ambele si mi se pae ca sunt unele din cele mai reusite jocuri shooter create de ubysoft merita jucate sunt dementiale

| IAmAnonim explică (pentru radustroie):

Far Cry 3 l-am terminat acum 2 saptamani si in legatura crisys 3, hmm mi-am creat o imagine nasoala in cap despre seria crisys... dar poate 3-ul este un succes.
Daca mai ai alte jocuri sunt bine venite happy