| IrinaHarastasan a întrebat:

Salut,ce jocuri si aplicatii pentru tableta cu android stiti? :-).

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Temple run, angry birds, arcane legends, herenvale, mers of legends, ninja royale, Frut Ninja, Frantzy Farm, Slice ice
Happy jump
Panda run
Swing Frog
Frantzy Farm

2 răspunsuri:
| Éηεяgý a răspuns:

Hay Day
CSR Racing
Fast & Furious 6 The Game
Temple Run
Fruit Ninja
Mai cauta si tu pe MagazinPlaywinking

| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing. funda