| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce jocuri vor merge pe un laptop cu : i5 4210U haswell, dual core 1.7 cu turbo core pana la 2.7 ghz, procesor grafic Intel HD graphics 4400 la 1000 mhz, placa video nVIDIA geforce 840m 64 biti 2 gb, 4 Gb RAM 1600 DDR3 si win 7 ultimate pe 64 de biti?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Multe dar nu toate!

| RB26DETT a răspuns (pentru lpavel):

Niste recomandari?

| lpavel a răspuns (pentru RB26DETT):

Nu am timp sa-ti fac o lista, fa tu unul si-ti voi spune care merge si care nu...
Totusi iti spun numai unul : Test drive Unlimited (TDU) - e tare! Bafta!