| FauK3 a întrebat:

Ce metine private stiti? Sa aiba ratele intre 300% si 1000%big grin
nu conteaza ce iteme sau ce e la mag... puneti orice metin cu rate intre 300% si 1000%

Răspuns Câştigător
| alexboss11ani a răspuns:

Sall metin2fun este misto are rate mari sub 500 nu sunt ai iteme la magazin +9 fms rib de toate ai bonusuri iti poti face magiile p cu carti de la invatatorii de magii este mosti ai cadouri lada bafta

3 răspunsuri:
| alexboss11ani a răspuns:

Sall metin2fun este bun ratele sunt peste 300 bafta

| Daviiiiiid a răspuns:

Classic mt2., hega mt2, maitai mt2 (super tare).

| BodeaBogdan a răspuns:

Www.metin2war.com... puneti si site sa-l gaseasca usor :| si app dc stiti altu :)) scrieti aici sa-l vad si eu :D