| joJO332 a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop?
Va duce jocurile noi aparute la high?
Se va incalzi foarte repede?
Aici e un link : https://emag.page.link/7Uskv9E2n7zFe9mr6
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, am acelasi laptop, dar al meu are un ssd mai mare, si-l recomand cu toate increderea pentru aproape orice joc. Iti dau un ex: am 160 fps in CS:Go cu partajare skype pornita si chrome pe background, 350+ fps cand este doar el deschid cu setarile la high. Cat despre incalzire, nu e cazul, are doua ventilatoare care se activeaza automat sub orice load si il racesc foarte repede.

| joJO332 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Multumesc pentru raspuns! Dar un gta 5 ai incercat? +ce windows recomanzi pentru el?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru joJO332):

Windows 10 pro 64, iar gta, totul pe high undeva la 50-60 fps sau chiar mai mult