| AlexDoKi a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre aceste casti [ http://www.altex.ro/casti-gaming-natec-genesis-hx77#addi tional ], imi recomandati altele? Le iau sa le folosesc pentru jocuri si muzica.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Mofturi. Ia niste casti 2.0 adevarate. Toate astea 5.1 virtual sint niste flasnete. Sennheiser HD 201, de exemplu. Ieftine si bune. Iar daca vrei musai microfon, iti iei unul de-ala de lavaliera la maxim 10 RON. Daca intrarea de sunet e buna, se aude foarte bine. Iti zic asta din experienta proprie.