| DonEduardo a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre jocul Among Us? Am vazut ca a devenit viral in ultima vreme. Credeti ca va ajunge cum erau Clash Royale, Granny si Fortnite la vremea lor?

2 răspunsuri:
| ƘЭлT a răspuns:

Ce urca trebuie automat sa si coboare cu atat mai sus cu atat mai tare.
O sa aiba un peak de playeri iar dupa va scadea pana va uita lumea de el eu zic ca incurand acum nu se stie niciodata.

| Mortimer2020 a răspuns:

O sa scada dar nu acum peste un an in ianuarie sau februarie sa vina jocu de la valve si nu o sa mai joaca amog us