| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre Need for speed most wanted?(cel din 2005), cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Obiceiurile vechi nu se uita, ce mai ma jucam si eu NFS Most Wanted.

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Unul dintre jocurile copilariei, pe langa fifa 2007, 2008, gta san andreas si nu in ultimul rand, Hercules!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Asa este este unul din jocurile copilariei mele si acum il am si ma joc e chiar tare, gta am jucat si eu si hercules fifa nu imi place.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Obiceiurile vechi nu se uita, ce mai ma jucam si eu NFS Most Wanted.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Super tare

| AdreAdre a răspuns:

Joc vechi. Am terminat Most Wanted 2005 anul trecut, dar l-am jucat pentru poveste ca era interesant nu pentru a ma juca ca e cam nasol la grafica.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AdreAdre):

Si mie mi-a placut povestea.

| Styleboss a răspuns:

Un NFS super reusit, cu toate ca cele noi sunt extraordinare, cele vechi nu vor fi acoperite de noutatea acestora, vor ramane si ele niste super jocuri.

| Cozmalau52 a răspuns:

Cel mai tare nfs happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru Cozmalau52):

Este tare mai tare ca nfs carbon dar cel mai mult mi-a placut underground 2.

| Styleboss a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mare dreptate ai, UG2 a fost colosal

| Doarunaltutilizator explică (pentru Styleboss):

Asa e si cum erau masinile, orasul si astea.
Era grozav, bine nu erau masini ca lamborghini, bmw, aston martin dar tot erau tari.