| Robi673547 a întrebat:

Ce părere aveți despre un astfel de pc? I3-4150, 4 ram 1600 mhz, nVIDIA gtx 1050 2gb? Jocuri de jucat: cs go, world of tanks

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

E un pc destul de slab, procesor slab, doar 4 gb ram, doar placa video e ok, dar degeaba e ea ok daca restul pieselor sunt slabe.
Dar, pentru cs go, o sa ti mearga f bine, la fel si wot.

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

E destul de bun mai baga 4gb ram si o sa duci orice joc pe detalii low-med

| DrGoogle a răspuns:

O sa iti mearga jocurile fara probleme, ai destul ram

| Robi673547 explică (pentru DrGoogle):

Cu graficile destul de ok?

| DrGoogle a răspuns (pentru Robi673547):

Da,sunt bune placile Nvidia plus ca e de 2gb

| Johny_George_1997 a răspuns:

Pentru jocurile specificate o sa iti mearga bine dar daca o sa vrei sa incerci jocuri mai tari o sa ai probleme mari. propun sa iei bani sa sa vorbesti cu cineva care cunoaste si sa iti iei un calculator pe piese pentru ca la acelasi pret o sa ai un calculator poate chiar dublu la putere.parerea mea...