| tigrul2 a întrebat:

Ce parere aveti? Se vor inchide serverele de Samp? Samp-ul va mai rezista mult timp?

5 răspunsuri:
| randomgui a răspuns:

In 2 ani R.I.P b-**ne/b*g*ed/rub*

| tigrul2 explică (pentru randomgui):

Dar samp ul in general nu ma intereseaza alte servere

| randomgui a răspuns (pentru tigrul2):

Nu o sa se mai joace lumea, jocul in sine nu poate pati nimic servere pot sa mai fie si peste 10000 de ani dar o sa fie GOALE

| tigrul2 explică:

Ma gandesc sa mi deschid un sevreer si ma gandesc daca o sa aiba succes sau nu

| Boss315 a răspuns:

Eu nu cred ca se va inchide samp-ul prea curand. Totusi, i-a trecut vremea, dar multi inca se mai joaca samp, deci de ce sa se inchida?