| Vladut911 a întrebat:

Ce preferati intre o consola PS4 si un laptop de gaming?
Care-i diferenta de pret la jocuri?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PaulSergiu a răspuns:

In primul rand, depinde ce doresti tu! Portabilitate? Oricum jocurile pentru laptop/pc sunt mai scumpe fata de cele pentru console

3 răspunsuri:
| Dannyswag21 a răspuns:

Pai aici totul depinde de bugetul tau ps4 e mai ieftin dar jocurile sunt putin mai scumpe(cam cu 15 %)dar daca vrei un laptop pe care sa ruleze jocurile cat de cat decent trebuie sa scoti din buzunar bani cam cat pentru 4 ps4.Si un sfat, daca vrei gaming nu cumpara un laptop ieftin pentru ca o sa iti para rau.

| Vladut911 explică (pentru Dannyswag21):

Un laptop bun ii vreo 6000 lei, pe cand un ps4 in jur de 1600 lei.si daca ai un abonament PLUS De la ps ai o gramada de jocuri gratis.

| Dannyswag21 a răspuns (pentru Vladut911):

Aici ai dreptate, dar daca ai 6000 de lei alege laptopul(sunt fan pc)laughing)