| AndreiBaciu a întrebat:

Salut, ce scaun de gaming recomandati intre 500 si 1000 de leu?
Funda

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Cumpara un scaun de birou normal daca esti dispus sa dai asa multi bani pentru un scaun o sa gasesti unul mult mai bun. Nu-si merita banii. Pun gaming in fata si cer un pret ridicol acum depinde de tine daca vrei sa ti cumperi un scaun confortabil la un pret rezonabil sau unul de gaming pentru nume si ca arata misto

| AndreiBaciu explică (pentru Bobby711):

Eu stau la calculator in jur de 5 6 ore pe zi si dupa 2 ore am niste dureti groaznoce de spate si as dori unul confortabil si bun/rezistent!