| CrushBoy89 a întrebat:

Ce se intampla daca dau numarul meu de telefon unui site de exemplu: Love Calculatorlaughing
Daca vreau de exemplu sa testez si imi cere numarul de telefon ce se intampla?laughing

Răspuns Câştigător
| AnduLeana a răspuns:

O sa iti zica sa trimiti un sms la un numar cu un text dar sa nu il trimiti ca iti ia 6 euro. Deci nu are rost sa bagi numarul ca dupa aia trebuie sa trimiti si sunt sigur ca nu vrei.

| CrushBoy89 explică (pentru AnduLeana):

Deci vrei sa spui ca daca bag un numar la intamplare, ii trimit respectivului om un mesaj ca sa trimita prin SMS un cod nu? sau cumbig grin

| AnduLeana a răspuns (pentru CrushBoy89):

Nu. Ei nu iti trimit niciun mesaj doar te asteapta pe tine sa trimiti unul.

4 răspunsuri:
| Grefă a răspuns:

Iti poate lua o gramada de euro din telefon, sunt unele mesaje de genul asta care iti iau 2-3 sau 5 euro din telefon, si nu cred ca vrei sa pierzi 25 de lei de dragul unui mesaj.

| CrushBoy89 explică (pentru Grefă):

Si daca bag unul la nimereala? Se intampla ceva? Doar vreau sa stiu.