| tp1Kta a întrebat:

Ce super' Jocuri de Orce Gen stiti si le-ati jucat? care sa mearga la un calc. de 512 MB -RAM (1.80 GHz; processor 3000+; windows xp 2002) happy
Va pot 'ajuta' si eu la randul meu cu cateva bune. big grin

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Scrie pe google (system requirements lab) primul link o sa-ti apara o lista de jocuri dai la un joc oarecare instalezi un program care iti cere sait-ul dupa acea poti cauta jocuri si acel program o sati arate daca merge sau nu ...multa bafta happy

| tp1Kta explică (pentru cParty):

Ms frms si multumesc mult chiar imi este de folos system-u asta. big grinwinking

1 răspuns: