| dragalasuul a întrebat:

Ce ziceti de acest PC? Vreau sa stiu daca piesele sunt de calitate deoarece nu ma pricep la producatori si cam cat timp credeti ca ma va tine pentru ca eu vreau sa rulez jocuri care vor aparea si peste 2-3 ani! Orice parere ma ajuta! Multumesc anticipat! Link PC:http://www.mediagalaxy.ro/......2gb-ubuntu

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Raportul calitate pret este usor piperat tinand cont ca au bagat doar 8 gb RAM, insa poate fi imbunatatit ceea ce reprezinta un avantaj peste ani. Per total daca iti permiti pretul este ok, cred ca vei rula cam orice joc pe el, nu la setari maxime, dar vor merge.