| Alex12q a întrebat:

Cei care joaca metin2 servere private. Stie cineva un swithcbot bun? Am avut unul care era.dll si avea 143 KB parca... Nu mai stiu sigur. Va rog... Il caut de mult, daca il aveti puneti un link. Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| VladVladut1998 a răspuns:

Uite aici un video cu download in descriere numai ca este in engleza sper ca te descurci. Video este un tutorial cum sa il folosesti si mai este un incovenient merge doar un item odata bafta. http://www.youtube.com/watch?v=vVLKigmNXZU

1 răspuns:
| Alex12q explică (pentru VladVladut1998):

Mersi mult