| andreisandu28 a întrebat:

Cei care jucati NFS WORLD am o problema.
Unde gasesc tot ce castig cand termin cursa? Din acele cartonase.
De exemplu am castigat un neon si nu stiu unde sa il gasesc.
FUNDA

1 răspuns:
| xXC1Pr1Xx a răspuns:

Deci intri in Safe House / Customize Car. Acolo o sa ai Performance / Skill Workshop / Aftermarket Parts / Vinyls / Paint si atat cred. intri in Aftermarket si o sa iti apara in dreapta shopu. unde e shopu sus in stanga apare "Store". Mai sus apare un fel de sageata... apesi pe ea si apare inventory si aicea ai tot ce ai castigat la cartonase. la fel procedezi si la performance si skill workshop. Sper ca ti-am fost de ajutor!