| MariusSiAtat1 a întrebat:

Salut.Cei care stiti jocul league of legends sami raspunde cat mai rapid la aceasta intrebare.
De cand a facut ubgrade la harta aia 3x3 mi se misca foarte prost imi spune cineva si mie de ce? Inainte de a face ubgrade mise misca perfect nu aveam probleme iar acum vad numai poze.

Răspuns Câştigător
| uPPex a răspuns:

Posibil ca placa ta video sa nu accepte acea grafica obtinuta dupa UPDATE
Poti astepta si spera ca urmatorul update sa aiba o rezolutie acceptabila

funda?