| xShaaro a întrebat:

Salut, Cine este priceput si imi poate spune in cate fps-uri ma joc fortnite (low, medium, high) si cs:go (medium) si in cate fps-uri pot face live cu fortnite si cs. Ofer funda!

Hard disk Seagate BarraCuda 1TB SATA-III 7200RPM 64MB

Procesor AMD Ryzen 5 1600X 3. 6GHz box

Cooler CPU AMD Wraith Max RGB LED

Sursa GIGABYTE PB500, 80+ Bronze, 500W

Memorie Corsair Vengeance LPX Black 8GB DDR4 3000MHz CL16 Dual Channel

Placa de baza MSI B450M PRO-VDH

Placa video ASRock Radeon RX 570 Phantom Gaming D 4GB GDDR5 256-bit

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Fortnite cu high va funcționa cu 80-90 cadre pe secundă chiar și în timp ce vei fi în direct. Procesorul este destul de potent.
CS:GO va funcționa cu peste 140 cadre pe secundă, cu setările spuse de tine.