| seby00 a întrebat:

Salut,

Cine imi da cele mai smechere nume SA:MP roleplay de exemplu Change_Valley, dau funda! dar repede raspunsurile!

7 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Th3 boSS
kidzor
kamikaze
Chiicony
RaZzZzoRr
sEnNzZZzaTyEEE
the ROOcKsTArr
NorUleTz
eXorcism
bboy
Show Biz
bYzZ
super natural

sper ca te-am ajutat bafta! tongue

| seby00 explică (pentru Cosminovici18):

Roleplay ma stii ce e roleplay macar?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru seby00):

Stai linistit ca stiu si ce nickuri vrei sa-ti dau? Crezi ca nickul care l-ai pus ca exemplu in intrebare se potriveste pentru Roleplay? oh go on

| seby00 explică (pentru Cosminovici18):

Daca vrei sa stii este un roleplay ati dau si serveru si scrie clar ca in exemplu nume_prenume

| seby00 explică (pentru Cosminovici18):

Este un roleplay unde scrie clar nume_prenume ati dau si serverul

| Cosminovici18 a răspuns (pentru seby00):

Eu ti-am dat nickuri pot sa le combini si tu sa iasa ceva fain! Bafta! Si apropo da-mi si mie serverul prin privat daca vrei!

| Mihai_Spac_1997 a răspuns:

Daca mai joci sa-mp vino pe serverul asta:93.119.26.225:7777! multe eventuri, admini de treaba si roleplay asa cum vad ca iti placewinking (sv: UNION-ZONE)