| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune ce trebuie sa fac pentru a avea cal armat pe metin2.ro....am medaliile de cal dar de aici nu mai stiu ce sa fac.....multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Pai sa mergi unde iti arata grajdarul pana la lvl 10 (fara sa te dai jos dupa cal), iar la lvl 10 sa chemi 2 prieteni de lvl 60, 70 sa te ajute sa omori arcasi 100 in desert.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Le duci la grajdar si dai pe a doua sau prima si asa iti formezi calu nu ti-l da din prima lv 11 sal ai militar incet incet o sa-l faci de la lv 1

| andreigroza19 a răspuns:

Ai nevoie de 10 medalii de cal ca sa poti face nivel 10. apoi ai nevoie de u grup de vreo6-7 jucatori sa te ajute sa termini o misiune.trebuie sa omori serpi si scorpioni arcasi in desert. Faceti grupa, tu esti seful, ei pleaca si cand ajung in mijloc dai drumu la misiune si mergi sa ii ajuti...Pana ajungi tu ei omoara din ei. Te vei incadra in limita de timpwinking