| TuNNaT a întrebat:

Salut,
Cine imi poate spune un server de metin pvm hard romanesc ce si ce populat?
Inafara de Forgotten, ap.
Ofer Funda.

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă vrei un pvm hard îți recomand Metin2 TDL server Chronos(nu știu dacă mai e funcționabil)

Crești ușor pânâ la level 70.
Otrăvita evoluează în lunară, posedata evoluează în posedată epică și ca să fie de ajutor primeși și posibilitatea de a adăuga pagubă medie pe armură.
Pentru plusarea itemelor la +7 +8 +9 a posedatelor epice, lunarelor, armelor de 95(galoane) ai nevoie de cap mumificat, balanța și ghearele dragonului...și trebuie să mergi pe jos pânâ la dragon.A fost cel mai bun server pvm pe care l-am jucat big grin

| goodofwar09 a răspuns:

Joaca-te GTX Pvm Uite site http://www.metin2gtx.ro/pvm/ Nu sunt multi prosti care se baga peste tine injura etc.

| xBucSa a răspuns:

Incearca sa te uiti pe toplist Romania http://topserversmetin2.com/

| RazvyBoSs a răspuns:

Metin2x | www.metin2x.ro

| TuNNaT explică:

Astept alte oferte.