| Costel9695 a întrebat:

Salut. Cine îmi poate sugera cele mai bune site-uri de PC-uri de gaiming? Caut PC-uri cu un raport calitate/pret bun.

Va mulţumesc.

4 răspunsuri:
| MarcuG15 a răspuns:

Salut! Nu iti recomand sa cumperi un PC gata facut.Mai bine ti-l faci pe piese.Cam cel mai popular si de incredere site din Romania e PC Garage:https://www.pcgarage.ro
Pentru fiecare piesa ai review-urile celor care au cumparat respectiva piesa si poti vedea cat de populara este.De asemenea, ai toate specificatiile la orice piesa de pe magazin.
Daca nu te pricepi, roaga pe cineva care se pricepe sa te ajute.

| Costel9695 explică (pentru MarcuG15):

Cu cât % e mai scump un pc gata făcut (aproximativ)? Şi dacă îmi fac eu un PC nu am nicio garanţie dacă se strică din cauza unei greşeli de ale mele

| Wr3nch a răspuns (pentru Costel9695):

Ai garantie pe piese si poti plati pe cineva sa il monteze.

| MarcuG15 a răspuns (pentru Costel9695):

Chemi pe cineva care se pricepe si in 15 minute e gata treaba sau poti sa te uiti la un tutorial pe net.