| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine joaca MondialMt2? si cine sa lasat si imi poate da arme bune dau funda la multe intrebari vot si poate il voi rasplati please am nevoie is shaman lvl 128 accept si iteme lvl 110+ bune si inele de experienta

2 răspunsuri:
| Danutu a răspuns:

Frate de ce cersesti in loc sa faci tu itemele asta inseamna ca nu sti Metin adevarat? asta e doar o lectie nu vreau funda nici vot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma e problema ca nu mai pot face bani nu stiu locurile cai bat si pe aia de 200 warrior si stiu mai bine metinu ca oricine (aproape) si nu cersesc dar am nevoie de bani si daca are cineva iteme si s-a lasat asta ziceam daca sti unde sa fac bani ultima turnu demonilor sau unde draq zi-mi si atata vreau