| Angelic1 a întrebat:

Salut, Cine le are cu wow-ul mi-am facut de curand un druid si nu stiu spec si rotatie si ma gandeam ca poate puteti sa ma ajutati. Si as mai dori sa-mi spuneti cateva addons va rog frumos.

Dau fundita...

Ahh am uitat sa mentionez ca am World of Warcraft Cataclysm 4.0.6 big grin

Răspuns Câştigător
| real190 a răspuns:

Cu asta te pot ajuta eu. Problema este ca nu stiu daca vrei sa fi healer, dps, sau tank, dar voi incerca sa-ti raspund la intrebare chiar si asa. Pentru PvE(dungeons raiduri etc) te sfatuiesc sa folosesti Balance. Nu am spus ca nu poti folosi si Feral Combat. Asta depinde cu ce joci tu cel mai bine. Astea doua sunt de DPS, adica sa ataci(iti explic pentru ca nu ai mentionat daca esti incepator sau nu, asa ca sa fiu sigurhappy ). Daca iti place sa fi healer (adica sa faci viata celorlalti playeri), foloseste restoration si ia-ti gear(echipament) si cu spirit, ca sa nu ai mari probleme cu mana. Cat despre addons, eu le iau de pe wowcurse(ca sa vezi siteul dai pe google "wowcurse" ) si ia-ti addonul "unit frames", asta folosesc si eu. Sper ca te-am ajutat!

| Angelic1 explică (pentru real190):

Feral combat vreau sa joc si da e cam prima oara cand joc wow cu druidul. Azi am reusit sa fac si eu lvl 85

| Angelic1 explică (pentru real190):

Iar la addons la asta te referi " Xperl UnitFrames"?

| real190 a răspuns (pentru Angelic1):

Da, in rest nu folosesc alte addons

4 răspunsuri:
| Angelic1 explică:

Feral combat vreau sa joc si da e cam prima oara cand joc wow cu druidul. Azi am reusit sa fac si eu lvl 85 big grin