| Razwany123 a întrebat:

Salut cine ma ajuta sa imi fac un server de metin. eu nu stiu cum FUNDA

Răspuns Câştigător
| xMishu a răspuns:

Sunt sute de tutoriale pe YouTube.
Gandeste-te ca nu e usor,trebuie sa-l hostezi,platesti lunar o anumita suma sau il faci prin hamachi,dar nu recomand.
A,server. trebuie sa fie si populat,fara bug, sa faci diferite reclame, altfel o sa fie pustiu.E greu de intretinut un server si sa mai ai si succces cu el, concurenta e mare, sunt n metine daca stai sa cauti.

| Razwany123 explică (pentru xMishu):

Ok xMishu multumesc mult

2 răspunsuri:
| Razwany123 explică:

Am uitat sa va zic sa-mi dati add la doroftei_razvan. multumesc