| Andrei900Boss a întrebat:

Salut.

Cine ma poate ajuta imi apare la profil Sorce SDK base 2006 nu apare nici la control panel nici in colectia mea sau ma rog. Sau e din cauza ca joc un joc cu mod gta 5 real life? Daca nu este din ce cauza imi apare la profil? Jos in colectia de jocuri.

3 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Source sdk base 2006 se foloseste la jocurile cu source engine (hl2, tf2, dota2, csgo etc.)
Cred ca este din cauza de la csgo?

| Andrei900Boss explică (pentru AgentTorque):

Din cauza gta 5 real life ca joc real life. am vazut! de-ti nu se poate elimina.

| Andrei900Boss explică:

Sorce SDK base 2006 apare pe steam in colectia si vreau sa stiu de ce.