| bayetasvl a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa instalez o harta pe euro truck simulator 2? Gen :Complic Map v2.1 - Euro Truck Simulator 2 Map(sursa :Youtube)...
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Benn12 a răspuns:

Trebuie sa: Pune fișierul scs in Documente/Euro Truck Simulator 2/mod
Intra unde ai instalat ETS2 (nu în documente) fa un folder nou, numeste-l base mai fa unul în el și numeste-l map.Intra in joc,fa un cont NOU,intra la administrarea modurilor,selectează harta. Apoi selectează acolo unde scrie Map:Europe, schimba cu harta aia. Daca nu apare, ieși din profil, selectează iarăși modul, și bafta?