| VanHelsinG007 a întrebat:

Salut.cine poate sa imi dea o licenta de steam(nu gratis...dau €)? cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Eu imi vand steam-ul cu 7 euro. Numele lui este warlord_prince. Are 5 jocuri (3 jocuri cu counter-strike si inca 2 cu half-life). Dar 10 euro de pe telefon este echivalent cu 10 euro in realitate. 10 euro in realitate= 46-48 ron. 10 euro in telefon costa 50 ron (o cartele de 5 euro costa 25 ron).

8 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

10 euro costa una... am si eu steam da pun pariu ca n-ai incredere sa ti-l vand.

| VanHelsinG007 explică (pentru ThEEmperoR):

Daca ar fi 10€ in lei nu ar fi problema.dar credit pe telefon e cam mult

| VanHelsinG007 explică (pentru ThEEmperoR):

Licentele cate grupuri au?(de genu:12gad-ga1a3...)

| VanHelsinG007 explică:

Da stiu ca e 10€.ce steam ai? cate jocuri? cu cat il vinzi?

| marcel2121 a răspuns:

Intra aici, si poate o castigi gratis, fara sa mai dai bani pe ea! :) www.stiunimic.com/joc Bafta!

| Zynome a răspuns:

Salut, adauga joinet_kingabriel si vorbim! Iti fac proba cu Team Viewer!

| Ronaldo_Darius_1992 a răspuns:

Zinome baga id meu darius.ronaldo86@yahoo.com ca la id tau imi da eroare te rog mult

| Ronaldo_Darius_1992 a răspuns:

Zemonyk baga id meu darius.ronaldo86 ca mie imi da eroare cand il bag