| DaffyDuck a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum imi fac cont pe jocul IMVU? Cand imi scriu numele,parola, numele real etc. imi zice ca nu pot sa ma inregistrez in acest moment.

Răspuns Câştigător
| koji567 a răspuns:

Nu trebuie numele tau real.Si poate o fi fost o eroare

| DaffyDuck explică (pentru koji567):

O fi fost? Asa imi zice de Vineri! Si am incercat sa imi pun si alt nume.

4 răspunsuri:
| ViperXd a răspuns:

Eu cand mi-am facut cont pe Adventure Quest Worlds nu mi-a dat voie sa-mi scriu numele real asa ca am scris miti1974 si am reusit sa imi fac cont.

| DaffyDuck explică (pentru ViperXd):

Am incercat acum si tot nu mi-a mers.

| ViperXd a răspuns (pentru DaffyDuck):

Ai incercat sa pui langa numele tau niste numere, adica legat de numele tau?