| Xenoverse a întrebat:

Cine poate sa mi dea o invitatie de file.list pe id-ul dan_barbu16@yahoo.com. Va rog frumos am mare nevoie de file.list.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU iti va da nimeni pentru ca nu te cunoaste si nu are incredere in tine! Cel care ti-ar da invitatia ar trebui sa raspunda pentru toata activitatea ta pe FL. De ex. tu daca primesti warn sau orice alta pedeapsa, va primi si cel care ti-a dat invitatia, in cazul asta crezi ca risca careva? Mai sunt si alte trackere, fa-ti cont pe altul!

| Xenoverse explică (pentru lpavel):

Stii tu un site bun ca file.list?

| lpavel a răspuns (pentru Xenoverse):

Iata cateva nu chiar atat de bune dar macar nu-ti cere sa stai la seed cate 2 saptamani laughing
1 - I C E T O R R E N T
2 - S e e d F i le
3 - S c e n e FZ
Bafta!