| denisTiky a întrebat:

Cine se pricepe in serverele de samp (scripting si tot ce se tine de asta) pentru ca am un gamemode (de pe net) si are baza de date, am pus baza pe phpmyadmin, am modificat in pawno la linia cu sql_connect in localhost root (baza de date) si la parola nu am pus nimic pentru ca vreau sa il pornesc pe localhost, nu imi da nici o eroare in pawno si cand pornesc consola nu imi arata ca a incatcat tot ce trebuia, doar cateva chestii acolo si cand intru in joc, la register imi zice ca nu e buna parola pe care o pun, ajutati-ma va roooog dau funda.
p.s Daca nu ma puteti ajuta doar explicand prin scris, lasati-mi skype-ul sau discordul vostru si eu va adaug. Multumesc

1 răspuns:
| Ax3LdeV a răspuns:

Samp.ro nu aici.