| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cine stie cum fac scheme la gta san andreas cu motoreta de exemplu "Backflip","Frontflip scheme din astea.
Dau Funda!

5 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
Schemele le faci folosind sagetile.
http://www.youtube.com/watch?v=wk9-ybu4FKo

Sarbatori fericite!

| Bogddann a răspuns (pentru C0olmonkey):

Dar cand apas de exemplu sageata aia in jos nu il face tot backflipu face jumate si se pune iar cu rotile in jos sad):

| C0olmonkey a răspuns (pentru Bogddann):

Doar la gta 3/4/5 il face complet happy.

| Mladen08 a răspuns:

Man Backflip il poti face tinand pe sageata de jos.Iar Frontflip il faci tinand sageata de sus.Alte scheme nu exista.Doar daca iti iei moduri de scheme alceva.Eu mi-am luat un mod de parkour.Pot sa stau in maini fac backflip fara motoreta sau altceva. Funda?

| Bogddann a răspuns:

Cand apas de exemplu sageata aia in jos face doar jumate de backflip si dupa se pune pe roti.