| djacido a întrebat:

Salut.Cine stie cum pot scoate si adauga masini intr-un server de Sa-Mp(San Andreas MultiPlayer)? Stiti un Tutorial sau ceva? Mersi. Dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| Barney a răspuns:

Intri in joc cu o masina, te duci unde vrei sa fie masina si dai /save
Te duci in documents > numele tau de administrator > San Andreas user files > SAMP > savedpositions.txt
Si copiezi ce iti va da acolo...ex : AddStaticVehicle(id masinii, coordonatele, cul 1, cul2);

Si aia o bagi in GM la OnGameModeInit.

E foarte simplu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gfjtdtyh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu dar nu prea gasesc, tot ce am gasit pana acum erge doar pentru single player

| darkings a răspuns: