| CosticăfugimistrețuCostică a întrebat:

Salut! Cine știe de ce îmi zice asta: Soldul tău paysafecard nu este suficient pentru a putea efectua această plată.
Am încercat să cumpăr fallout 4 și nu merge le-am trimis și un email și nu au răspuns. Ce e de făcut?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai destui bani pe el, e vina ta nu a lor. Mai baga pana la diferenta si merge

| CosticăfugimistrețuCostică explică (pentru Wr3nch):

Posibil da eu am luat fix și posibil să se fi pus ceva taxe și na

| Mateanul a răspuns (pentru CosticăfugimistrețuCostică):

Daca ai luat fix atunci da, asta e problema. Cel mai bine iti faci cont la ei si cand faci o tranzactie, nu fixa, iti raman ceva maruntis. si poate fi de ajutor in cazuri ca astea.