| Dinu_Adriana_1969 a întrebat:

Salut cine stie de unde descarc java pentru minecraft? pentru ca de fiecare data cand intru pe siteul de la java dau pe downloand si tot ce trebuie dar cand sa deschid setup-ul mi se inchide fereastra ce fac explicati-mi va rog vreau sa ma joc minecraft m-am mai jucat si inainte dar mi-am sters din greseala java din calculator dau FUNDA care ma ajuta si rezolv problema!

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Fa asa cum zic eu. si va merge dai la download si descarci minesfater proxy for playerswinking si te loghezi si uremzi pasii.
Funda?

3 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Te rog sa ma scuzi uite aici http://www.mineshafter.com/
Da la asta funda daca e.
Funda?

| Dinu_Adriana_1969 explică (pentru VladPetcu):

Unde e java?
Eu vreau java nu minecraft

| VladPetcu a răspuns (pentru Dinu_Adriana_1969):

Fa asa cum zic eu. si va merge dai la download si descarci minesfater proxy for playerswinking si te loghezi si uremzi pasii.
Funda?